Ukeje supportem Papa Roach w Krakowie!

Print10 czerwca w krakowskim Klubie Studio, przed koncertem Papa Roach, publiczność będzie rozgrzewała polska grupa UKEJE!

UKEJE to solowy projekt Damiana Ukeje, szerszej publiczności znanego jako zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice Of Poland. Po wygranej Damian całkowicie skoncentrował się na stworzeniu autorskiego materiału do swojej debiutanckiej płyty. Przy tej okazji nawiązał współpracę z czołowymi producentami muzycznymi w Polsce, Michałem Grymuzą oraz Wojciechem Olszakiem. Album, którego premiera odbyła się 5 lutego 2013r. zapowiadał singiel „Bezkrólewie” (dostępny pod TYM linkiem). Zapraszamy!

 

 

 

 

PAPA ROACH ?The Connection Tour?

 10. 06. 2013 Kraków Studio (+ UKEJE)

 11. 06. 2013 Poznań Eskulap (+ Escape the Fate)

 Otwarcie bramek godz. 19:00

Start godz. 20:00

 Bilety w cenie: 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu

 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew.101), email: koncerty@metalmind.com.pl

www.metalopolis.pl  www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew.187)   shop@metalopolis.com.pl

Bilety do nabycia na stronach: www.metalopolis.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.pl,  www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

 

Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa „Fire” minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale równie szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś. Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post – grunge. Wraz z płytą „Metamorphosis” w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację – było znowu mocniej i jeszcze szybciej. Wokalista Jacoby Shaddix o muzyce Papa Roach: „Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć”. Dla muzyków balansowanie pomiędzy stylami jest naturalną rzeczą. Są oczywiście i takie elementy, które się nie zmieniają, ale delikatne metamorfozy czynią Papa Roach jeszcze bardziej interesującym i zaskakującym.

 

źródło: Metal Mind

Zostaw komentarz