TOXIC HOLOCAUST – już w najbliższą sobotę !!!

Core-Poration oraz Knock Out Productions przypominają o koncercie, który odbędzie się już w tą sobotę we Wrocławskim klubie ?Firlej?.

Na jeden scenie zobaczymy dwie kapele z USA: rewelacyjny thrashowo-punkowy Toxic Holocaust oraz gore death metalowe Exhumed. Polskę reprezentować za to będą: Ass To Mouth oraz  Witchrite. Zapowiada się doskonały gig więc radzimy go nie przeoczyć !

 

Tak wygląda dokładny rozkład jazdy:

19.00 – drzwi

20.00 – 20.25 Witchrite

20.40 – 21.05 Ass To Mouth

21.30 – 22.15 Exhumed

22.30 – ? Toxic Holocaust

 

TOXIC HOLOCAUST (THRASH PUNK METAL) USA

Twórca kapeli i wszystkiego co jest z nią związane ? Joel Grind to fenomen. Jego mikstura old school?owego thrashu, black metalu z połowy lat 80, punka i crossover jest szczytem braku oryginalności, ale w jego rękach ta muza to granat. Surowo zagrany, szybki, nieprzekombinowany metal z punkowym kopem zwyczajnie rozrywa beret. Trio przybija do brzegów Europy na trasę z nowym longiem. Jak wiadomo lipy nie ma. ?Chemistry of Consciousness? to godny następca genialnych ?An Overdose of Death? czy ?Evil Never Dies?. W 2009 roku Toxic Holocaust w towarzystwie Goatwhore i Skeletonwitch dał próbkę swoich możliwości w Firleju. W 2014, na jedynym koncercie w Polsce, ponownie w Firleju, i w równie zacnym towarzystwie, Joel z ekipą dokończą dzieła zniszczenia.

https://www.facebook.com/ToxicHolocaust

 

EXHUMED (GORE DEATH METAL) USA

Kalifornijskie śmiercionośne komando nie składa broni. Wypowiedzieli wojnę w 1990 roku i toporu wojennego nie zakopują, a wręcz unoszą go co raz wyżej w górę. W sierpniu ukazała się ich kolejna płyta ?Necrocracy?, która, cytując klasyka, rozpierdala system. Death metal to iście najwyższych lotów. Każda kolejna płyta jest wydarzeniem na scenie i tak jest tym razem. Oni nie wydali słabej płyty, począwszy od ?Gore Metal?, przez ?All Guts No Glory?, czy ostatnie wydawnictwo. Exhumed jako gość specjalny trasy Toxic Holocaust nie często bywał w Polsce. Tym razem we wrocławskim Firleju zaprezentują swoją twórczość, niczym hołd dla ich mistrzów z Carcass, Impetigo, Repulsion czy Terrorizer.

https://www.facebook.com/ExhumedOfficial

 

ASS TO MOUTH (Polska) GRINDCORE

Dzielili scenę z Napalm Death, Suffocation, Ahumado Granujo, Parricide czy Squash Bowels. Zagrali ponad 130 koncertów w całej Europie od Portugalii po Rosję. Po 9 latach od powstania należą do czołówki polskiego grind?u, co udowodnią w marcu na scenie Firleja. Zimą 2014, nakładem Selfmadegod Records, wyjdzie ich nowa płyta pod wiele mówiącym tytułem? ?Degenerate?.

https://www.facebook.com/assgrindsystem

http://assgrindsystem.bandcamp.com/

 

WITCHRITE (Polska) THRASH METAL

Nie tylko Joel Grind fascynuje się punk rockiem, thrash metalem i crossover. Na naszej scenie też są takie załogi a do czołowych z tego klimatu należy Witchrite. Nie lubią nazioli, kościoła i rżną thrash metal z punkowym pazurem.

https://www.facebook.com/witchrite

http://witchrite.bandcamp.com/

 

Zagrają:

TOXIC HOLOCAUST (USA) THRASH PUNK METAL

+

EXHUMED (USA) DORE DEATH METAL

Ass To Mouth (Polska) Grind-Core

Witchrite (Polska) Thrash-Metal

Kiedy:  sobota, 15 marzec, 2014

Gdzie:  Klub FIRLEJ, ul. Grabiszyńska 56

 

Ceny biletów:

60 zł- przedsprzedaż

70 zł- w dniu koncertu

KUP BILET NIE WYCHODZĄC Z DOMU!!!

Bilety kolekcjonerskie dostępne wysyłkowo w linku poniżej.

http://knockoutprod.net/site/bilet/toxic-holocaust-exhumed-wroc%C5%82aw

 

Bilety dostępne:

Wrocław

Sklep Maksel, ul. Rynek 31/32

Kraków:

Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34

Stoisko firmy TAKT w GALERII KRAKOWSKIEJ, Pawia 5

 

Bileterie systemowe:

Ticketpro

E-bilet

Eventim

Biletin

 

Zapraszają:

http://core-poration.pl/

http://knockoutprod.net/site/

Zostaw komentarz