The Sixpounder: nowy teledysk. Druga płyta prawie gotowa!

the sixpounder Last True Wieczerza_webMuzycy z Wrocławskiej formacji The Sixpounder wypuścili na światło dzienne kolejny owoc swojej pracy – klip video do ich flagowego utworu ?Last True Cowboy Manifesto? z płyty ?Going To Hell? Permission Granted!? wydanej nakładem Universal Music Polska. Teledysk został nakręcony w parku rozrywki Western City w Karpaczu a na planie i przy montażu pracowało ponad 30 osób. Za produkcję odpowiada grupa „2ND DOOR ON THE LEFT”. Klip można zobaczyć pod tym adresem: oraz na stronach zespołu www.thesixpounder.com www.facebook.com/TheSixpounder.

 

Realizacja tego klipu to ostatni etap promocji debiutanckiej płyty. Równocześnie trwają intensywne prace nad drugim albumem, który jest już w całości nagrany i aktualnie przechodzi fazę miksów, za którą odpowiada Jacek Miłaszewski (Acid Drinkers, Hunter). Na płycie znajdzie się 10 premierowych utworów, w 3 z nich pojawią się wyjątkowi goście. Więcej szczegółów wkrótce!”

 

Dla samych członków zespołu zrealizowanie teledysku było wielką przygodą i wyzwaniem jak zresztą sami opowiadają:

„Last True Cowboy Manifesto” jest utworem, który podkreśla nasze jestestwo, jest kwintesencją The Sixpounder, szybki, w pysk i do rzeczy. Teledysk do tego numeru musiał być najlepszym jaki dotąd zrobiliśmy i wiem, że to się udało! Obraz ten jest największym naszym dotychczasowym przedsięwzięciem i jestem dumny z naszych fanów i przyjaciół, którzy walnie przyczynili się do jego powstania? – mówi Frantic Phil. ?Zaangażowaliśmy do niego aktorów, kaskaderów, broń palną, efekty specjalne i konie, które umiały zrobić wszystko. Nawet kawę”.

 

„Last True Cowboy Manifesto” to dla nas najważniejszy utwór na płycie? – mówi Paul Shrill. „Ten teledysk musiał być wielki, z rozmachem i ma robić wrażenie.Końcówka ubiegłego roku była dla nas niezwykle pracowita. Oprócz teledysku, zarejestrowaliśmy materiał na nasz drugi album. W tym momencie jesteśmy na etapie mixu. Nie możemy się doczekać efektu finalnego. Płyta będzie zdecydowanie szybsza, bardziej melodyjna i jeszcze bardziej przebojowa od debiutu. Teledysk do Last True Cowboy Manifesto to nasz manifest, który przygotowuje grunt pod nadchodzące trzęsienie ziemi!?.

 

źródło: Fantom Media

Zostaw komentarz