The Game w Polsce!

Łukasz Krawiec 20.11.2017 Brak komentarzy do The Game w Polsce!

Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty The Game?a, w trakcie których kalifornijski raper będzie promować swój dziewiąty studyjny album. Artysta wystąpi 2 marca 2018 w krakowskim klubie Studio oraz dzień później, 3 marca, w warszawskiej Progresji.

The Game powraca do Europy po raz pierwszy od trasy, podczas której odwiedził w także Polskę, gdzie w grudniu 2016 w Warszawie został gorąco przyjęty przez fanów. Podczas wiosennych koncertów raper promować będzie swój dziewiąty album, który ma się ponoć nazywać ?Westside Story?, a sam artysta sugeruje, że jego koproducentem jest być może Dr. Dre, co budzi wspomnienia związane z niezapomnianym hitami rapera jak ?How We Do? czy właśnie tytułowe ?Westside Story?. Wśród gości na nowym albumie artysty pojawią się Kendrick LamarYoung Thug i Jeremih.

The Game wystąpi z pełnym zespołem, a podczas bardzo energetycznego występu usłyszymy zarówno nowy materiał, jak i największe przeboje artysty ? od ?Hate It or Love It? przez ?One Blood? i ?Ali Bomaye? po ?100?.

Na koncerty zapraszamy 2 marca do krakowskiego klubu Studio oraz 3 marca do warszawskiej Progresji.

Bilety na te wydarzenia są już dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net