Testament we Wrocławiu!

Knock Out Productions i Core-Poration z przyjemnością informują: amerykańska, thrashmetalowa legenda ? Testament ponownie wystąpi w Polsce. Grupa zagra 28 czerwca we wrocławskim klubie Eter.

Headliner

TESTAMENT (USA) thrash metal:
W dwa upalne, czerwcowe wieczory 2015 roku fani thrash metalu przekonali się na własnej, spoconej skórze, jak wciąż potężną siłę rażenia ma ta muzyka. Przekonali się podczas dwóch koncertów Testament w Polsce, które cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem rodzimych thrashmaniaków, że bilety zostały wyprzedane. Wtedy legendarny kwintet z Kalifornii wciąż promował wydaną w 2013 roku płytę „Dark Roots Of Earth”, tym razem (mamy wielką nadzieję) zjawi się w Polsce już po premierze nowego albumu studyjnego.
Mistrzowie melodyjnego thrash metalu, mający w składzie miażdżącą sekcję rytmiczną Steve DiGiorgio ? Gene Hoglan, na koncertach zawsze byli doskonali, a obecnie są po prostu bezlitosną maszyną do zabijania, którą niezmiennie kieruje potężny rozmiarami i głosem Chuck Billy. W 2016 roku Testament świętuje 30-lecie istnienia. Sprawcie, aby na długo zapamiętali te urodziny we Wrocławiu!
Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Metallica, Overkill, Death Angel, Annihilator?

Zagrają:

TESTAMENT (USA) thrash metal

Kiedy:

 wtorek, 28 czerwiec, 2016

Gdzie:

 Wrocław @ Eter, ul. Kazimierza Wlk. 19

Ceny biletów:

80 zł ? przedsprzedaż, 90 zł ? w dniu koncertu

Zostaw komentarz