Szaleństwo Scorpions opanowało cały świat!

2017 CRAZY WORLD TOUR zespół Scorpions rozpoczął 8 czerwca w miasteczku Montbeliard na wschodzie Francji. Stamtąd show powędrowało na festiwal do Szwecji, a potem odwiedziło Niemcy i Belgię. Rockmeni wyjeżdżają z trasą także do Stanów Zjednoczonych i Kanady, jednak już jesienią znów powrócą na Stary Kontynent, aby zagrać 1 grudnia w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

Dokładnie 14 września, w Reading w Pensylwalni, formacja Scorpions rozpocznie tegoroczną amerykańską odsłonę trasy koncertowej „2017 CRAZY WORLD TOUR”. W ramach tournée zespół zaplanował jak dotąd 17 występów na scenach największych obiektów koncertowych w Stanach Zjednoczonych m.in.: Madison Square Garden w Nowym Jorku czy The Forum w Los Angeles. Z kolei z początkiem listopada Klaus Meine, Rudolf Schenker, Matthias Jabs, Mikkey Dee oraz Paweł Mąciwoda powrócą na Stary Kontynent i odwiedzą: Rosję, Ukrainę, Norwegię, Szwecję, Finlandię, Danię, Polskę, Czechy, Słowenię oraz Serbię.

Kolejna trasa koncertowa i ponad 50 lat aktywności scenicznej grupy Scorpions to bez wątpienia powód do dumy. Jak podkreślają znawcy, mało która gwiazda potrafi wytrwać na scenie przez tyle dekad w nieustająco wysokiej formie, dbając jednocześnie o swoją publiczność.

– Scorpions to prawdziwa legenda. Sam zaczynałem słuchanie muzyki rockowej tak naprawdę od płyt winylowych tej niemieckiej grupy. Jest to fenomen, że grając tyle lat cały czas są na topie i przyciągają tłumy na swoje koncerty ? zdradza Marcin Koćmierowski, menager Nocnego Kochanka.

– Scorpions to prawdziwa maszyna, która pędzi cały czas do przodu. Od ponad pięciu dekad dostarcza fanom występy na nieustająco wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że w maju 2015 grupa wypełniła po brzegi Atlas Arenę, a następnie w marcu 2016 uzyskała jeszcze lepszy wynik sprzedażowy zapełniając TAURON Arenę Kraków. Oprócz fantastycznych efektów dźwiękowych, grupa dostarcza swoim fanom show na najwyższym, światowym poziomie. – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która już w grudniu organizuje koncert legendy rocka.

Koncert Scorpions, który poprzedzi występ Nocnego Kochanka zaplanowany jest na 1 grudnia tego roku w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik