Suffocation w tym tygodniu w Polsce

Suffocation fotoKnock Out Productions przypomina, że w ten czwartek do Polski przyjedzie żywa legenda metalowej muzyki ? zespół Suffocation!! Równie kultowi co ekstremalnie grający Amerykanie przyjadą w znakomitym towarzystwie: Cephalic Carnage, Havok oraz Fallujah.

 

 

 

Tak przedstawia się rozpiska czasowa:

18:30 – drzwi

19:00 ? 19:30 ? Fallujah

19:45 ? 20:15 ? Havok

20:30 ? 21:10 ? Cephalic Carnage

21:30 ? ? ? Suffocation

 

SUFFOCATION (USA) Brutalny techiniczny Death-Metal

Amerykanie przyjadą do Europy na trasę promującą najnowszy, jeden z najlepszych w swojej historii albumów – ?Pinnacle Of Bedlam?. Twórczość Suffocation, dla ludzi nieznających się na muzyce metalowej, jest jedynie ekstremalnym hałasem. Sprawa jest jednak bardziej złożona: w skład tego zespołu wchodzą bowiem niesamowici muzycy! Potrafią zarówno tworzyć totalnie brutalne dźwięki, jak i niezwykle przemyślane i zagrane z wizją i groovem instrumentalne partie.  W trakcie najbliższego tourne ponownie zabraknie w składzie wokalisty Franka Mullera. Zespół znalazł jednak jego godne zastępstwo, w postaci Johna Gallaghera z Dying Festus!!!

 

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal

Hydrogrind ? tak nazywają swój styl sami muzycy CC. Zespół ten powstał 20 lat temu i dorobił się miana jednego z najbardziej szalonych na scenie ekstremalnego grania. Techniczny, brutalny death-metal miesza się tutaj z tempami charakterystycznymi dla grind-core, a w całej tej szalonej mieszance przejawia się też duch psychodeli i czegoś niepowtarzalnie ?chorego?.

http://www.youtube.com/watch?v=KM1yhU0dBFM

 

Havok (USA) Thrash-Metal

Ponieważ nie samym death-metalem człowiek żyje, jako drugi zespół zaprezentują się thrashowcy z Havok. Jest to zespół wierny korzeniom gatunku, nawiązujący do tego co najlepsze w tym stylu metalowego grania. Grają szybko, agresywnie i świeżo przez co wielu uważa ich za jeden z najbardziej obiecujących zespołów thrashowych w USA. A trasy u boku Testament, Skeletonwitch, Primar Fear mówią same za siebie.

http://www.youtube.com/user/HAVOKthrash

 

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal

Fallujah to młody, aczkolwiek bardzo obiecujący zespół prezentujący progresywny, techniczny death-metal. Chłopaki są po wydaniu nowej najnowszej epki, zatytułowanej ?Nomandic?, która jeszcze bardziej sugeruje by mieć na nich oko. Jest to zespół który idealnie pasuje do gwiazd tej trasy więc radzimy nie spóźnić się na koncert !

http://www.youtube.com/watch?v=1I2_b6K_2_Y

 

 

SUFFOCATION (USA) Brutalny Techiniczny Death-Metal

+

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal

Havok (USA) Thrash-Metal

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Data: 30 maja 2013 (czwartek)

Drzwi: 18.00

Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)

 

Uwaga !! Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

Informacja o biletach także pod tym linkiem:

http://knockoutprod.net/site/bilet/suffocation-cephalic-carnage-havok-support

 

Zaprasza Knock Out Productions.                  

info: KnockOut

Zostaw komentarz