Stratovarius na dwóch koncertach w Polsce

Knock Out Productions prezentuje koncerty powermetalowego dynamitu prosto z Finlandii ? Stratovarius. Swoje doświadczenie i umiejętności udoskonalone w ciągu 30-letniej kariery zaprezentują 9 października w krakowskiej Fabryce i 10 października w warszawskiej Progresji.

STRATOVARIUS (Finlandia) power metal:
Zaczynali ponad 30 lat temu, w 1984 roku, ale z obecnego składu Stratovariusa początków zespołu nie pamięta już nikt. W niczym to nie przeszkadza fińskiej załodze serwować w regularnych odstępach czasu płyty, które są godne jednej z największych legend power metalu. Bo do takowych Stratovarius już od dawna się zalicza.

Odkąd nie ma wspaniałego gitarzysty, lecz niestety niestabilnego emocjonalnie, Timo Tolkkiego, stery Stratovariusa dzierżą wokalista Timo Kotipelto i klawiszowiec Jens Johansson. I nie ma już podczas koncertów takich pokręconych akcji, jak kiedyś, gdy jeden z muzyków oddał mocz na drugiego. Tak, w tym zespole naprawdę działo się wiele dziwnych rzeczy. Na szczęście pod względem muzycznym działo się o wiele lepiej, a nawet wręcz wspaniale. Płyty ?Dreamspace?, ?Fourth Dimension?, ?Destiny?, ?Visions?, ?Infinite?, czy obydwie części ?Elements?, to pokaz powermetalowego mistrzostwa i klasyka gatunku. Nie tylko wirtuozerii gitarowej Tolkkiego, lecz przede wszystkim jego kunsztu kompozytorskiego.

Zastępujący Timo Matias Kupiainen nie tylko świetnie potrafi odegrać niełatwe partie swego fantastycznie utalentowanego poprzednika, lecz od 2008 roku jest też współtwórcą ciekawych kompozycji Stratovariusa, jakie wypełniły albumy ?Polaris?, ?Elysium? i ?Nemesis?. Ten ostatni materiał ukazał się w 2013 roku i muzycy będą promować go w Polsce.
Sprawdź jeśli lubisz: Sonta Arctica, Helloween, Freedom Call, Hammerfall
https://www.facebook.com/stratovarius
http://www.stratovarius.com/
https://www.youtube.com/watch?v=UGJV6cJkFcc

Zagrają:
Stratovarius (Finlandia)
+
support

Kiedy: 9 (piątek) października 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 85 zł ? przedsprzedaż, 99 zł ? w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 10 (sobota) października 2015
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 85 zł ? przedsprzedaż, 99 zł ? w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie) oraz na www.eventim.pl (bilety systemowe)
Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions                   
http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

Zostaw komentarz