Soulstone Gathering 2019: pięciolecie festiwalu

W listopadzie w Krakowie odbędzie się piąta edycja festiwalu Soulstone Gathering. To świetna okazja by usłyszeć mnóstwo dźwięków z okolic szeroko rozumianego stoner rocka i metalu, psycholdeii, sludge czy doom. Gwiazda będzie szwedzki Graveyard.

Oczywiście na gwieździe program wydarzenia tylko się zaczyna. Będziemy mogli usłyszeć też Conan, grupę w naszym kraju już uwielbiana, która już w tym roku u nas gościła.

Z pewnością ucieszycie się na wiadomość o występie Elephant Tree i Mars Red Sky. Zwłaszcza ci ostatni, planujący wydać we wrześniu nowy wyczekiwany album „The Task Eternal”, mogą zaskoczyć nas ostrym skopaniem tyłka. Koncert Francuzów powinien być na obowiązkowej liście każdego fana stonera.

Również belgijski Gold z urocza Milena za mikrofonem będzie jednym z mocniejszych punktów wydarzenia. Grupa ta słynie ze znakomitych, hipnotycznych koncertów.

W programie znajdzie się kilka mocnych strzałów rodzimej sceny awangardowej, z Lonker See, ARRM i THAW na czele. To oczywiście nie wszystko, wszak skład uzupełniają nazwy takie jak: DVNE, MR. BISON, Un, Sixes, Tundra, Arcadian Child i Waves.

Piata edycja Soulstone Gathering odbędzie się w dniach 8 – 11 listopada 2019 roku w przestrzeni krakowskiego Zet Pe Te. Bilety nadal sa dostępne w sprzedaży.

Więcej informacji na stronie
https://www.soulstonegathering.pl/soulstone-gathering-festival-2019-save-the-date/

Zostaw komentarz