Rozpiska godzinowa koncertu Yes

Już w niedzielę, 3 czerwca, w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego wystąpi legendarna grupa Yes, w skład której wchodzą gwiazdorzy progresywnego rocka ? Jon Anderson, Trevor Rabin i Rick Wakeman. Przed nimi zagra jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka ? SBB. 

Progresywną ucztę w czerwcowy wieczór w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego rozpocznie SBB. Zespół w klasycznym, trzyosobowym, składzie zaprezentuje najważniejsze utwory ze swojego bogatego dorobku.

Następnie czeka nas show w wykonaniu Yes feat ARW. Oprócz Jona Andersona, jednego z założycieli Yes, w skład koncertowy zespołu wchodzą klawiszowiec Rick Wakeman i gitarzysta Trevor Rabin.

Autorzy „Close To The Edge” i „Za Linią Horyzontu” po raz pierwszy pojawią się na wspólnym koncercie. Bez wątpienia 3 czerwca fanów progresywnego rocka czeka prawdziwa uczta, której żaden miłośnik gatunku nie może przegapić!

Dokładny rozkład jazdy prezentuje się następująco:
17:30 ? drzwi
19:00-20:00 ? SBB
20:30-? ? Yes feat ARW.

Bilety na koncert są cały czas dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net, ticketmaster.pl i www.eventim.pl wraz z punktami sprzedaży.

Zostaw komentarz