CODY SIMPSON – SURFERS PARADISE

Cody_Simpson_Surfers_ParadiseAustralijska odpowiedź na Justina Biebera prezentuje swój drugi studyjny materiał! Tym razem idol nastolatek, Cody Simpson, zaprasza do raju dla surferów, w którym opowiada dużo o swoim życiu. „Surfers Paradise” to następca doskonale przyjętego debiutu piosenkarza urodzonego w 1997 roku w australijskim Gold Coast, a zatytułowanego po prostu „Paradise” (2012). Podobnie jak na pierwszej płycie Cody sporo śpiewa o swoich rodzinnych stronach. Tytuł nie jest przypadkowy. Simpson uważa bowiem Gold Coast za raj na ziemi i idealne miejsce do uprawiania surfingu, który jest jego drugą wielką miłością. „Ten album naprawdę pokazuje kim jestem. Opowiada o moim stylu życia, o miejscu, z którego pochodzę. Na debiucie tak naprawdę szukałem jeszcze siebie” ? wyjaśnia Cody Simpson. „Tym razem wszystko przyszło mi bardzo naturalnie”. Album „Surfers Paradise” jako pierwsza promowała piosenka „Pretty Brown Eyes”, do której powstał wideoklip. To idealny hymn lata, wesoła, skoczna, optymistyczna kompozycja. Teledysk zrealizował Cameron Duddy (m.in. Bruno Mars, Cee Lo Green, P!nk). Tylko na oficjalnym kanale Cody’ego na YouTubie obejrzało go ponad 5 mln internautów!

Drugim promocyjnym kawałkiem wybrano „Awake All Night”. Także do tej, spokojniejszej, bardziej lirycznej, akustycznej kompozycji, nakręcono teledysk. Za jego realizację odpowiadają producenci z Toronto ukrywający się pod nazwą The Young Astronauts. Do tej pory filmik ich autorstwa obejrzało ponad 1,2 mln internautów

Jakby dobrych wieści dla miłośników i miłośniczek Cody’ego Simpsona było mało, młody Australijczyk zadebiutował też literacko. Opowiada o swoim życiu na i poza sceną w książce o tytule „Welcome To Paradise: My Journey”.

Wydawca: Atlantic

Data premiery: 05.08.2013

Zostaw komentarz