Progresja Music Zone zaprasza na ćwierćfinały Otwarte Wtorki z NuPlays

20, 23, 27, 30 MAJA 2014 | Noise Stage

OTWARTE WTORKI Z NUPLAYS ? ĆWIERĆFINAŁY

progresja wtorki nuplays

Znamy już 16 zespołów, które przeszły do ćwierćfinałów III edycji konkursu ?Otwarte Wtorki?, organizowanego przez warszawski klub Progresja Music Zone i serwis NuPlays.pl. Zwycięska kapela nagrodzona zostanie m.in. profesjonalną sesją nagraniową. III edycja to jeszcze więcej nagród dla wyróżnionych kapel. Pierwszy koncert ćwierćfinałowy odbędzie się 20 maja, a kolejne 232730 maja.

Do ćwierćfinałów głosami jury zakwalifikowały się następujące zespoły:D?DorshGod Said NoHighlow72 Desperate RebelsDiAnti,SolitaryUgly 10Sounds like the end of the world. Kolejnych osiem zespołów zakwalifikowało się dzięki głosom publiczności zgromadzonej w klubie. Są to: Merge ConflictWhite HighwaySickroomAlex With RevengeImmortal DreamsOK, stop!Traffic JunkyGoat Force One.

Najbliższe zmagania młodych muzyków to cztery koncerty ćwierćfinałowe, które odbędą się 202327 i 30 maja. Dalszy przebieg konkursu to dwa półfinały i wielki finał, w trakcie którego zagra łącznie sześć zespołów: dwa zespoły wybrane głosami jury, dwa wybrane głosami publiczności oraz dwa zespoły, które otrzymają tzw. dziką kartę (jedną przyzna jury, a druga zostanie przyznana w drodze głosowania internautów na specjalnej podstronie na NuPlays.pl).

Nagrodami głównymi w konkursie są:
– sesja nagraniowa w Studiu Progresja (nagroda jury)
– możliwość występu na scenie Klubu Progresja jako support przed wybraną gwiazdą (nagroda publiczności)
W tej edycji przyznane zostaną także dwie nowe nagrody ustanowione przez NuPlays:
– 3-godzinne konsultacje na temat wizerunku z profesjonalną agencją PR o wartości 1000 PLN dla zespołu, który zdobędzie najwięcej głosów publiczności w czasie dowolnego koncertu na dowolnym etapie począwszy od ćwierćfinałów
– 1000 PLN brutto na promocję zespołu (do wyboru: budżet na grafika, kampanię promocyjną na FB lub druk i rozwieszenie plakatów z okazji koncertu). Zwycięzcę tej nagrody wybierze przedstawiciel NuPlays spośród wszystkich zespołów, które zdobędą co najmniej po 10 głosów publiczności na każdym koncercie, w którym biorą udział

Zapraszamy do kibicowania młodym debiutantom i do świetnej zabawy podczas koncertów w klubie Progresja Music Zone.

20 MAJA ? WIĘCEJ 23 MAJA ? WIĘCEJ
27 MAJA ? WIĘCEJ 30 MAJA ? WIĘCEJ

info: Progresja Music Zone