Polecamy Muzyczne Przestrzenie

Szykuje się więc kolejna mocna edycja! Pamiętajcie, że przez wakacje się nie spotkamy. A co będzie we wrześniu… niestety tego jeszcze sami nie wiemy. Musimy się więc spotkać już 21 czerwca w Motor Klubie w Lesznie na Muzycznych Przestrzeniach! Wstęp na koncert to zaledwie 10zł!
MP-05-czerwiec-2013
CHWILOSTAN to zespół muzyczny z Leszna założony w 2009 roku. Muzycy tego zespołu, jak sami o sobie mówią, grają muzykę rockową i podobno wielu osobom to wystarcza. Dla nas właściwie też. Ale sprecyzujmy: muzyka tej formacji charakteryzuje się mocnym uderzeniem i emocjonalnym uniesieniem. Jest to granie z pogranicza grunge i metalu. W skład mieszaniny pod tytułem Chwilostan wchodzą: gitara rzeźbiąca surowe, dosadne riffy, druga gitara kreśląca abstrakcyjne solówki, gitara basowa stanowiąca układ doprowadzający puls, perkusja ? czyli kontekst rytmiczny, punkt odniesienia całej struktury, oraz wokal nadający całości znaczenia.
 
Skład zespołu:
Tomasz Cybal – śpiew, gitara
Piotr Grolewski – gitara
Marcin Goldmann – bas
Michał Domagała – perkusja
 
Chwilostan na Myspace: http://www.myspace.com/chwilostan 
Chwilostan na Facebooku: https://www.facebook.com/chwilostan 
chwilostan_promo
ANVISION to zespół z Tarnowa, który powstał w 2007 roku. Styl i brzmienie AnVision oscyluje w okolicach progresywnego rocka na pograniczu prog-metalu. W kompozycjach zespołu można się jednak doszukać wpływu innych nurtów muzycznych. Ostre, ciężkie riffy przeplatane łagodnym, przestrzennym klimatem. Dynamiczne, mocne utwory ale również nastrojowe ballady, a wszystko to uzupełnione wpadającymi w ucho liniami melodycznymi i niebanalnymi, intrygującymi tekstami. Aktualnie zespół promuje swój najnowszy album „AstralPhase”, który ukazał się 31 sierpnia 2012 roku. Zespół wystąpi w Lesznie w ramach trasy Live Tour 2013.
 
Skład zespołu:
Marek „Marqus” Ostrowski – śpiew
Grzegorz „Greg” Ziółek – gitara
Karol „Caralooz” Karol Wadowski – bas
Mirosław Marciniak „Larz” Duchnik – perkusja
Valdi Różańskii – syntezatory
 
AnVision na Facebooku: https://www.facebook.com/anvisionband 
anvision_promo
 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Autor

Zostaw komentarz