Płyta Joanny Vorbrodt już od 2 tyg. do nabycia!

Jej muzyka to połączenie poetyckich tekstów z muzyką eksperymentalną i alternatywnym brzmieniem. Twórczo i na koncertach wspiera ją Romek Vorbrodt. W 2011 roku zagościła utworem ?Obudź się. Warszawa? na składance Minimax pl 6, przygotowanej przez Piotra Kaczkowskiego, a na początku lutego ukazał się album zatytułowany NIE MA PRZYPADKÓW.

Joanna Vorbrodt to także poetka znana z wierszy publikowanych w prasie literackiej i w Internecie. Interpretację jej wierszy nagrał Krzysztof Kołbasiuk. Publikowała m.in. w Migotaniach i Przejaśnieniach, Portrecie, Magazynie Materiałów Literackich CEGŁA, Gazecie Kulturalnej, Akancie, kwartalniku kulturalnym OBOK, Arkuszach Literackich ? Stowarzyszenie Twórców Wszelakich, Polskim Kulturalnym Podziemiu, a także w Wydawnictwie Poeci Polscy.

Obudź się. Warszawa, Idą górniki drogą, Odnajdziesz mnie tam, Pomyśl o mnie czasem, 5.48 Magiczna godzina powrotów to utwory, które znalazły miejsce na antenie Programu III Polskiego Radia.

W 2011 roku ? nakładem Agencji Fonograficznej Polskiego Radia S.A. ukazał się album Minimax pl 6, w którym znalazł się utwór ?Obudź się. Warszawa?. W 2009 roku – piosenka ?Nie jestem OnLine? po trzytygodniowym okupowaniu czołowego miejsca, uzyskała drugą pozycję w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu Polskiego Radia ?Przebojem na antenę 2009?. Utwory artystki są regularnie prezentowane przez redaktorów audycji muzycznych wielu stacji radiowych w całym kraju. Możecie posłuchać niektórych TU.

 

Muzyka, która znajduje się na albumie to: alternatywa, elektroniczna, nowe brzmienia. Wydawnictwo zawiera 15-naście kompozycji, w tym te dobrze znane słuchaczom radiowej Trójki, prezentowane w audycjach Piotra Kaczkowskiego. Poetyckie teksty z delikatną dozą ironii, w otoczeniu elektroniki i minimalistycznych gitar – a wszystko w brawurowych i oryginalnych aranżacjach.

joanna vorbrodt  nie ma przypadków 2013 (1)
4 lutego 2013 roku, nakładem wydawnictwa LUNA MUSIC, ukazał się album Joanny Vorbrodt pt. Nie ma przypadków.

BARDZO GORĄCO POLECAMY NABYĆ TEN ALBUM: w Empikach, na koncertach Joanny i we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

źródło: Joanna Vorbrodt

Zostaw komentarz