Pain Of Salvation na dwóch koncertach w Polsce !!!

Pain Of Salvation fotoKnock Out Productions zaprasza na dwa koncerty zespołu Pain Of Salvation: 3 kwietnia w Krakowie oraz dzień później, 4 kwietnia w Warszawie. Odbędą się one w ramach wyjątkowej akustycznej trasy. Gościem specjalnym będzie genialna Anneke van Giersbergen śpiewająca swojego czasu w zespole The Gathering! Zapowiadają się dwa magiczne wieczory ? 

 

 

PAIN OF SALVATION (Szwecja) Progresywny Rock/Metal:

Zespół ten zaliczany jest do czołówki europejskiego progresywnego rocka/metalu. O poziomie ekipy dowodzonej przez Daniela Gildenlowa niech świadczy choćby fakt wspólnych tras z gigantami gatunku czyli Dream Theater. Muzyka Pain Of Savlation mieni się różnymi  emocjami i nastrojami. Równie istotne co dźwięki POS są teksty ich piosenek. Niejednokrotnie dotykają ?trudnych? tematów społecznych.

http://www.painofsalvation.com/

http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY

 

Arstidir (Islandia) Indie/Folk:

Jako support na każdym z koncertów zobaczymy zespół Arstidir. Jest to bardzo ciekawy band wplatający do swojej muzyki wiele różnych elementów. Można tutaj znaleźć nieco  islandzkiego folku, muzyki kameralnej czy wyraźne nawiązania do rocka progresywnego. Jak praktycznie każdy artysta z tej odległej wyspy Arstidir mają w sobie ?to coś? magicznego i niepowtarzalnego.

http://www.arstidir.com/

http://www.youtube.com/watch?v=pdUkBFesM3I

 

Więcej informacji niebawem  !

 

Zagrają:

Pain Of Salvation (Szwecja) Progresywny Rock/Metal

& Anneke van Giersberger

+

Arstidir (Islandia) Indie/Folk

 

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Data: 3 kwietnia 2013 (środa)

 

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a

Data: 4 kwietnia 2013 (czwartek)

 

Bilety: 85 zł (przedsprzedaż), 95 zł (w dniu koncertu)

Uwaga !! Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety. Bilety trafią do naszych stałych punktów sprzedaży niebawem (m.in. TicketPro, E-Bilet itp.)

 

Zaprasza Knock Out Productions.                  

http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

info: KnockOutProductions

Zostaw komentarz