Otwarte Wtorki z NuPlays – zmagania kolejnych zespołów 29 stycznia!

Otwarty_worek3We wtorek, 29 stycznia, w warszawskiej Progresji odbędzie się trzeci koncert młodych zespołów w ramach konkursu Otwarte Wtorki z NuPlays. Tym razem na scenie pojawią się: MojraBrain SquashMind Asylum, Korniszon 

Za nami drugi koncert konkursowy z cyklu ?Otwarte Wtorki z NuPlays?. Do dalszego etapu przeszły zespołyNatalia i Papierosy oraz Sound Park. W najbliższy wtorek, 29 stycznia, na deskach Klubu Progresja zmagać się będą kolejne zespoły: MojraBrain SquashMind Asylum, Korniszon 

Mojra ? piszą o sobie:

Część grupy spotkała się już w 2008 roku, a powstanie zespołu pod nazwą Mojra to koniec 2009. 

Odczuwamy niewypowiedzianą radość tworzenia muzyki metalowej i nie poddajemy się otaczającej nas, ponurej rzeczywistości. Wysiłek jaki wkładamy w budowę repertuaru, oraz trud utrzymania grupy, daje nam ogromną satysfakcję.

Obecny ustabilizowany skład (od 2011) Giżyckiej Mojry  to wynik porozumienia pomiędzy muzykami kilku, nieistniejących już formacji muzycznych.         

http://www.youtube.com/watch?v=rZ3_AHCIcZ0 Mojra „Prawda”   

 

Brain Squash ? piszą o sobie:

Powstali lata temu, lecz z powodu roszad personalnych musieli chwilowo zawiesić działalność. Gitarzyści Dariusz oraz Szymon brali w międzyczasie lekcje u najlepszych niemieckich klasyków thrashu lat ’80. Zmianie uległ perkusista, który słynie z tego, że codziennie do śniadania w ramach rozgrzewki wybija Painkiller’a. Jego imię to Mateusz i nikt nie ma silniejszych uderzeń od niego. Na pokładzie mamy również basistę Artura. Wiele godzin spędzonych z nim w barze „Rainbow” sprawiło, że Artur nabył odpowiednią charyzmę, ale również poznał zaawansowane tajniki gry na basie. Zostaje nam do przedstawienia czarna owca zespołu – niepokorny i wiecznie zbuntowany największy grzesznik Muranowa – wokalista Paweł (aka Czacha). Municipal Waste i Suicidal Tendencies to jego chleb powszedni. Widać że wkłada w zespół sporo kultury owych kapel.

?Fetus? 23.04.11 Punkt & Radio Luxembourg

http://www.youtube.com/watch?v=22Y3aTkOrM4

 

Mind Asylum ? piszą o sobie:

Zespół powstał w Stalowej Woli pod nazwą Horrible Dictu. Przez cały okres istnienia zespołu następowały zmiany w jego składzie. Rok 2007 zaowocował demem zespołu, które składało się z pięciu utworów. Z powodu zmian składu zespół zszedł do podziemia, aby wyjść z niego z nowym demem w roku 2012. W tym też roku zespół zagrał pierwsze koncerty w nowym składzie.

Nasza muzyka powstaje pod wpływem wielu zespołów tj.: Behemoth, Machine Head, Vader, etc.

 

Ashes of the fallen – http://www.myspace.com/music/player?sid=88376204&ac=now

 

Korniszon ? piszą o sobie:

Początki zespołu sięgają 2009 roku, lecz stały skład uformował się w 2011, wtedy też zaczęły powstawać pierwsze kawałki. W wakacje 2012r. wygraliśmy przegląd MOTO PHANTER CZAD, wygrana pozwoliła nam na nagranie materiału na demo.

 

Get Off My Way (nagranie z demo)  http://hostuje.net/file.php?id=5435ec7f97fbeddb9cb248184e4cd761

 

Bilety: 7 zł, dostępne przed koncertem w kasie Klubu Progresja.

Klub Progresja, ul. Kaliskiego 15A, Warszawa, godz. 19:00.    

www.progresja.com

 

info: Progresja

Zostaw komentarz