Otwarte Wtorki z NuPlays – pierwszy koncert konkursowy już 15 stycznia

progresjaWe wtorek, 15 stycznia, w warszawskiej Progresji ruszą Otwarte Wtorki z NuPlays ? cykl koncertów w nowej formie konkursowej. Klub Progresja, który już od 2008 roku zajmuje się promowaniem młodych zespołów na profesjonalnej scenie, połączył siły z NuPlays.pl – nowym sklepem internetowym z muzyką – by wspólnie pomóc debiutantom postawić pierwsze kroki.

 

Cykl koncertowy Otwarte Wtorki z NuPlays, to nowy konkurs dla debiutantów i początkujących muzyków. Składa się z czterech etapów, w wyniku których wyłonione zostaną dwa zwycięskie zespoły. Pierwszy z nich, wytypowany przez jury, wygra profesjonalną, 7-dniową sesję nagraniową w Studiu Progresja, drugi natomiast, wyłoniony na podstawie głosów publiczności, wystąpi na deskach Progresji przed wybraną gwiazdą. Im więcej znajomych i fanów zespołu przyjdzie na koncert, tym większa szansa na wygraną nagrody publiczności!Reakcja fanów pod sceną będzie również brana pod uwagę przy ocenie jury.

Materiał nagrany przez zwycięski zespół otrzyma wsparcie promocyjne NuPlays.pl ? nowej platformy internetowej z muzyką pochodzącą zarówno od dużych wytwórni, jak i od całkowicie niezależnych artystów. W ramach konkursu Otwarte Wtorki z NuPlays, serwis, wspólnie z Klubem Progresja, chce znaleźć nowe talenty, dać szansę początkującym muzykom i umożliwić im nagranie profesjonalnego, autorskiego materiału.   

Na pierwszy ogień w muzycznym starciu 15 stycznia pójdą cztery zespoły: Zeucide, Rifftwalk, Echo i DeadLantern.

 

Więcej informacji o konkursie Otwarte Wtorki z NuPlays znaleźć można na blogu NuPlays oraz na stronie Progresji.

źródło: Progresja

Zostaw komentarz