OFF WE GO! Zaprojektuj plakat, zobacz OFFa od kuchni

off we go

Do 20 czerwca czekamy na wasze propozycje plakatu najlepiej oddającego hasło tegorocznej edycji festiwalu, czyli OFF WE GO. Zwycięzcę zapraszamy na festiwal ? i za kulisy, w towarzystwie Artura Rojka.

Od dzisiaj do 20.06 (poniedziałek) możecie przesyłać propozycje plakatu oddającego charakter naszego hasła OFF WE GO. Zapraszamy do zabawy wszystkich zainteresowanych, zarówno z Polski, jak i z zagranicy: uczniów, studentów, profesjonalnych artystów, a także amatorów grafiki i malarstwa.

Ogłoszenie wyników: 24.06 (piątek) wieczorem.

Nagrodą w konkursie są DWA Karnety Trzydniowe na OFF Festival Katowice 2016 oraz wycieczka po backstage?u z Arturem Rojkiem w roli przewodnika.

Ponadto przyznamy wyróżnienia 5 projektom, które wezmą udział w plebiscycie na najlepszy z nich na FB ? głosowanie na lajki z uzasadnieniem. Laureaci wyróżnień otrzymają bilety jednodniowe.

Bilet jednodniowy otrzyma również jeden z głosujących ? autor najciekawszego uzasadnienia.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o wysłanie projektu plakatu na dedykowany adres email: poster2016@offfestival.pl WRAZ Z DOPISKIEM ?zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konkursu?.

Regulamin konkursu dostępny na www.offfestival.pl

off plakat

 

źródło: Off-Festival