Neurosis na koncercie w Polsce – Proxima

Knock Out Productions informuje, że niedzielny koncert zespołu Neurosis został przeniesiony z ?Palladium? do klubu „Proxima”.

Spowodowane jest to kwestiami logistycznymi.

Bilety oczywiście zachowują ważność.

Można je też zwracać w punktach sprzedaży.

Jeśli ktoś kupił miejsce siedzące, różnicę (20 zł) będzie mógł odzyskać na bramce.

 

UWAGA !

Ponieważ koncert odbywa się w niedzielę będzie miał on formułę „Early Show”.

Drzwi zostaną otworzone o godzinie 17.30.

Terra Tenebrosa pojawi się na scenie o 18.00 i zagra do 19.00.

Neurosis zacznie swój występ o 19.30. Ich koncert będzie trwał do 21.15 !

 

Formuła „Early Show” jest po to by każdy mógł zobaczyć koncert oraz spokojnie wrócić do domu by odpocząć i przygotować się przed nadchodzącym tygodniem.

 

NEUROSIS (USA) Progresywny sludge-metal

Ciężkim zadaniem jest opisanie w paru zdaniach fenomenu tego zespołu. Neurosis istnieje od 1985 roku i w przez ten czas stało się zespołem totalnie kultowym w każdym muzycznym rejonie w którym dane było im się poruszać. Od hc/punka w początkowych latach, poprzez doom, sludge-metal, post hard-core czy mroczny ambient. Zresztą w przypadku tego zespołu nie ma sensu nazywanie ich muzyki, jej się słucha. Amerykanie zaliczani są do pionierów post-metalu, ich muzycy (np. Kelly, Steve von Till) to ikony i żywe legendy których projekty solowe przyjmowane są zawsze z wielką ekscytacją. Możliwość zobaczenia ich na żywo w głównym projekcie jest pozycją wręcz obowiązkową nie tylko dla osób słuchających metalu na co dzień. Neurosis to jeden z najważniejszych alternatywnych zespołów w historii, szanowany na całym świecie i będący inspiracją dla niezliczonej ilości twórców. Ten koncert będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń pierwszej części 2013 roku !

http://www.neurosis.com/


Terra Tenebrosa (Szwecja) awangardowy metal

Członkowie tego zespołu występowi kiedyś w post-hardcorowym Breach. Terra Tenebrosa istniej od 2011 roku i ma na koncie dwa znakomite wydawnictwa ?The Tunnels? i ?The Purging?. Jest to zespół idealnie pasujący do Neurosis: mroczny, niepokojący, a ich muzyka ma w sobie coś chorego i psychodelicznego.

 

Zagrają:

NEUROSIS (USA) Progresywny sludge-metal

+

Terra Tenebrosa (Szwecja) Awangardowy metal

 

Klub: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

Data: 30 czerwca 2013 (niedziela)

 

              

info: Knock Out