MetalFest: Testament (USA) i Napalm Death (UK) w Warszawie !

MF Testament after partyKnock Out Productions przedstawia headlinera imprezy która odbędzie się 26 czerwca w Warszawskiej ?Progresji?. Pierwszym ogłoszonym zespołem na oficjalnym After Party MetalFest 2013 był Napalm Death, w roli gwiazdy do składu dochodzi legendarny Testament !!! Będzie to doskonała okazja by zobaczyć w akcji gigantów thrash-metalu dla tych wszystkich, którzy nie wybrali się do Krakowskiego ?Studia? w marcu.

 

TESTAMENT (USA) Thrash-Metal
Zespołu Testament nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Jest to absolutna klasyka nie tylko amerykańskiego, ale też światowego thrashu. Dość powiedzieć, że wielu fanów gatunku uznało za niesłuszne pominięcie tej grupy przy tworzeniu ?Wielkie Czwórki Thrashu?. Testament przyjeżdża do Polski promować ostatni, zbierający rewelacyjne recenzje album ?Dark Roots Of Earth? (przez wielu nazwany najlepszym metalowym albumem roku!!!). W tak dobrej formie Amerykanie nie byli od lat!
http://www.testamentlegions.com/
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=apMIXxGumWw

 

Napalm Death (UK) Grind-Core / Death-Metal

Bardzo ciężko wyobrazić sobie na jak wiele i jak różnych zespołów wpłynął Napalm Death. Jest to band niezwykle szanowany w świecie hc/punk, a jednocześnie będący pionierem grind-core/death-metalu. Od lat szczery do bólu. Od lat w doskonałej formie. Od lat zadziwiający świeżością i agresją. Ostatni, 15 krążek Napalm Death, pt. ?Utilitarian? został oceniony bardzo wysoko w podsumowaniach najlepszych płyt 2012 roku? Ale to tak naprawdę tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zobaczyć koncert Napalm Death w towarzystwie Testament !

http://www.napalmdeath.org/

http://www.youtube.com/watch?v=SIRUzqHTNh8

 

Zagrają:

TESTAMENT (USA) Thrash-Metal

+

Napalm Death (UK) Grind-Core / Death-Metal

support

 

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a

Data: 26.6.2013 (środa)

 

Informacje o reszcie line?pu, biletach itp. podamy niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions.                  

http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out