Markowa Progresja na antenie Radia Bemowo

marek laskowski iJuż od miesiąca na antenie Radia Bemowo można usłyszeć nową autorską audycję Marka ?Prezesa? Laskowskiego. Właściciel Progresji zaprasza słuchaczy w każdy piątek od 20:00 do 22:00.

Markowa Progresja ? opis audycji:

Tylko w warszawskiej Progresji można znaleźć muzykę podwójnie markową. Po pierwsze najlepszą, po drugie wyselekcjonowaną osobiście przez właściciela Klubu Progresja Marka Laskowskiego znanego powszechnie jako ?Prezes?.

W ciągu dwóch godzin anteną zawładną najlepszej jakości kawałki nie tylko metalowe i rockowe, ale także jazz i blues oraz wszystko to przez co autor rozumie ?dobrą muzykę?.
Markowa Progresja to nie tylko audycja dla bywalców Klubu Progresja, ale też dla wszystkich tych, którym znudziło się szufladkowanie i dzielenie na kategorie muzyki, wyznaczanie jej granic oraz umieszczanie na osi chronologicznej. To dwie godziny historii ze sceny i backstage?u, to mieszanka dźwięków zarówno współczesnych jak i klasyki lat 70-tych, to podróż przez najlepszą twórczość, anegdoty z życia klubu i artystów, to opowieść o tym czego warto słuchać.

Do swojego prywatnego muzycznego świata zaprasza Marek ?Prezes? Laskowski.

Więcej o autorze:

Marek „Prezes” Laskowski

Właściciel i założyciel Progresji – jednego z najbardziej znanych klubów muzycznych w Polsce.
Wielbiciel wszelkiej muzyki dobrej zwłaszcza wykonywanej na żywo.

Od 10 lat organizuje najlepsze koncerty w Warszawie.
Współpracował z największymi gwiazdami szeroko pojętej sceny rockowej.
Stresy rozładowuje codziennie rano na basenie.

Jego pasją poza muzyką są podróże po mało turystycznych zakątkach Europy. Przynajmniej raz w roku z całą rodziną pakuje do samochodu namiot i znika na dwa tygodnie zwiedzać takie kraje jak np. Rumunia i Czechy.

 

http://www.bemowo.fm/radio_progresja.php

Profil audycji na Facebooku
zdjęcia:
1) Marek „Prezes” Laskowski / foto. Paweł Wygoda
2) Marek „Prezes” Laskowski / foto. Wojtek Dobrogojski

 

info: Progresja

Zostaw komentarz