Marillion Weekend w Łodzi

Niecały miesiąc został do niesamowitego wydarzenia, jakie stanie się udziałem polskich fanów grupy Marillion. Zespół wraz z organizatorem, firmą Rock Serwis, postanowił zorganizować odsłonę swojego firmowego, corocznego wydarzenia tym razem i w naszym kraju. Podczas trzech wieczorów, tj. 7,8 i 9 kwietnia Marillion dadzą koncerty ze zróżnicowanym materiałem.

Historia tych najczęściej 3-dniowych imprez sięga roku 2002, kiedy to miała miejsce pierwsza z nich. Dotychczas Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii i Kanady.

Teraz nadszedł czas na Polskę, gdzie grupa ma szerokie grono wiernych fanów, ale też nie mniejsze w krajach ościennych, z których przyjazd już teraz zapowiada bardzo wiele osób.

W ciągu trzech wieczorów 7, 8 i 9 kwietnia 2016 w Klubie Wytwórnia w Łodzi zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. W niedzielny wieczór będzie można usłyszeć m.in. wykonany w całości album marillion.com, piątek i sobota to wieczory niespodzianek.

Na pewno można spodziewać się muzyki z najnowszego, wydanego 9 września 2016r., osiemnastego studyjnego albumu grupy – „F.E.A.R.”

Każdego wieczoru na scenie pojawią się też zespoły supportujące, specjalnie wybrane przez Marillion. Będą to: WALFAD (piątek), TIDES FROM NEBULA (sobota) i FISMOLL (niedziela).

Ceny trzydniowych karnetów:

– miejsca stojące: 399zł

– miejsca siedzące (na balkonie): 499zł (wyprzedane)

Więcej informacji znajduję się tutaj.

Zostaw komentarz