Knock Out Tour 2018!

Igor Waniurski 10.06.2018 Brak komentarzy do Knock Out Tour 2018!

Knock Out Productions prezentuje i zaprasza na Knock Out Tour 2018! Trasa koncertowa z udziałem Decapitated, Frontside, Virgin Snatch oraz Drown My Day rozpocznie się w listopadzie i obejmie jedenaście koncertów w największych polskich miastach!

W roli jednego z dwóch headlinerów wystąpi niekwestionowana gwiazda sceny metalowej ? Decapitated. Grupa dowodzona przez gitarzystę Wacława ?Vogga? Kiełtykę będzie promować album ?Anticult?. Płyta ukazała się w lipcu 2017 roku nakładem Nuclear Blast Records i zebrała wiele pozytywnych recenzji w największych magazynach muzycznych. Będzie to pierwsza polska trasa koncertowa promująca najnowszy album w dorobku zespołu.

Tuż przed Decapitated, na scenie pojawi się Frontside. Grupa założona w Sosnowcu przez Mariusza ?Demona? Dzwonka niedawno zapowiedziała premierę kompilacyjnego boxu ?Broń Masowego Rażenia?. Będzie zawierać sześć niedostępnych od dawna albumów zespołu, w tym debiutancki ?…Nasze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki? z 2001 roku. Frontside aktualnie pracuje nad nowym, dziewiątym albumem. Materiał z nadchodzącego krążka będzie promowany w trakcie Knock Out Tour 2018.

Skład trasy Knock Out Tour 2018 uzupełniają dwie kapele z Krakowa ? Virgin Snatch oraz Drown My Day. Obydwa zespoły kończą pracę nad najnowszymi albumami i najprawdopodobniej data ich premier zbiegnie się ze startem trasy koncertowej.

Zapraszamy na trasę ?KNOCK OUT TOUR 2018?:
22 listopada (czwartek) ? Poznań ?U Bazyla?
23 listopada (piątek) ? Gdańsk ?B90?
24 listopada (sobota) ? Szczecin ?Peron 5?
25 listopada (niedziela) ? Wrocław ?A2?
29 listopada (czwartek) ? Łódź ?Scenografia?
30 listopada (piątek) ? Warszawa ?Progresja?
1 grudnia (sobota) ? Białystok ?Gwint?
2 grudnia (niedziela) ? Bydgoszcz ?Estrada?
6 grudnia (czwartek) ? Kraków ?Kwadrat?
8 grudnia (sobota) ? Lublin ?Graffiti?
9 grudnia (niedziela) ? Katowice ?Mega Club?

Przedsprzedaż biletów startuje 12 czerwca o godzinie 10:00. Bilety kolekcjonerskie będą dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net

(mat. org,)

 

Zostaw komentarz