Iron Maiden w Polsce. Szczegóły przyszłorocznej trasy

Zespół Iron Maiden w przyszłym roku, w ramach ?Legacy of the Beast Tour?, ponownie przyjedzie do naszego kraju.

Po dwuletniej trasie, promującej ostatni studyjny album ?The Book of Souls? (2015), podczas której zespół Iron Maiden odwiedził 39 krajów na sześciu kontynentach i zagrał dla ponad 2 milionów fanów na całym świecie, muzycy w przyszłym roku wracają do koncertowania.

W ramach ?Legacy of the Beast Tour?, która będzie inspirowana tak samo zatytułowaną grą oraz komiksem, formacja odwiedzi europejskie miasta i da koncerty zarówno podczas festiwali, jak i samodzielnie w poszczególnych arenach.

Co najważniejsze, brytyjska legenda po raz kolejny zagra w Polsce. Iron Maidenwystąpi 27 lipca w Tauron Arenie w KrakowiePrzedsprzedaż biletów (199-399 zł) na polski koncert dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i zakończy się 23 listopada o godzinie 22:00. Do regularnej sprzedaży wejdą natomiast 24 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Przyszłoroczna europejskiej trasa rozpocznie się pod koniec maja w Estonii, a zakończy w sierpniu w Londynie. W tym miejscu możecie zapoznać się z pełną rozpiską.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie, trasa będzie kontynuowana również w 2019 roku. Koncept całej trasy został zainspirowany grą  ?Legacy of the Beast? oraz komiksem o tej samej nazwie, dlatego też scenografia podczas nadchodzących koncertów będzie oparta na tzw. ?światach?, które dostępne są w grze. Pod względem muzycznym zespół Iron Maiden ma sięgnąć przede wszystkim po materiał z lat osiemdziesiątych, a także zagrać kilka niespodzianek z późniejszych albumów.

Na większość koncertów bilety do sprzedaży mają trafić w piątek 24 listopada, z kolei przedsprzedaż dla członków oficjalnego fan-clubu grupy rozpocznie się 20 listopada.

W rolli specjalnego gościa zaprezentuje się formacja Killswitch Engage podczas koncertów między 26 maja, a 1 lipca (mowa tu wyłącznie o występach niefestiwalowych), a także w ramach występów w Zjednoczonym Królestwie. Supporty podczas innych koncertów będą ogłaszane wkrótce.

info: TerazRock

Zostaw komentarz