Iron Maiden w Krakowie!

Łukasz Krawiec 10.01.2018 Brak komentarzy do Iron Maiden w Krakowie!

IRON MAIDEN
LEGACY OF THE BEAST
EUROPEAN TOUR 2018

gość specjalny: Tremonti

Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej 16-sty album studyjny ?The Book Of Souls?, IRON MAIDEN wyruszają w trasę w 2018 roku grając koncerty w arenach oraz na festiwalach w Europie w ramach światowej trasy Legacy Of The Beast. Trasa rozpocznie się 26 maja w Tallinnie w Estonii a zakończy się w londyńskiej arenie O2 10 sierpnia. Koncert Iron Maiden w Polsce  odbędzie się 27 lipca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków. Pełną informację o europejskiej trasie koncertowej można znaleźć na ironmaiden.com. Trasa potrwa do 2019 roku.

Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą ?światów?, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat ?80 z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.

Manager Iron Maiden Rod Smallwood wyjaśnia:

?Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu.

Wizerunek tej trasy pełnej Historii/Hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.?

Rozkład godzinowy koncertu*:

17.30 ? wejście early entrance

18.00 ? wejście

19.30 ? Tremonti

20.50 ? Iron Maiden

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

źródło: Live Nation