Into The Abyss 2020: pierwsze zespoły potwierdzone

Organizatorzy przyszłorocznej edycji Into The Abyss Festival ogłosili pierwsze nazwy, jakie pojawią się na wydarzeniu. Czy po świetnej, tegorocznej odsłonie festiwalu, kolejna będzie równie udana?

Pierwsze ogłoszenie jest smakowite, gdyż dostaniemy koncert brytyjskiej legendy Venom, której towarzyszyć będą Gruzja, Brazylijczycy z Rebaelliun i Fuoco Fauto.

Z materiałów organizatora:

Into The Abyss to dziś największy w Polsce klubowy festiwal muzyki metalowej i pokrewnej, który wraca właśnie z piątą edycją. Pierwszym headlinerem imprezy będzie legendarny Venom, zespół dowodzony przez jednego z najbardziej wyrazistych muzyków sceny metalowej, wokalistę i basistę – Cronosa. Na Into The Abyss Festival grupa zaprezentuje przekrojowy set, zawierający utwory z kultowych albumów „Welcome To Hell” czy „Black Metal”, a także materiał ze swoich najnowszych dokonań. Nie ma szanującego się fana metalu, który nie odśpiewa z nimi tego wieczoru numeru „Countess Bathory”!

Into The Abyss Festival 2020 odbędzie się 15 i 16 maja 2020 roku we wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry”.

Przedsprzedaż dwudniowych karnetów na festiwal rozpoczęła się 6 grudnia na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Zostaw komentarz