?Holding Back The Years?.? Simply Red wracają!

Simply Red: Wielki powrót!
Brytyjska & Europejka trasa jesienią 2015
Celebrując swoje 30-lecie!

Znów są razem; Simply Red uczczą swoją 30 rocznicę światową trasą koncertową, w tym 14 dat w Wielkiej Brytanii, z dwoma gorąco oczekiwanymi koncertami 17 i 18 grudnia 2015 w O2 Arena oraz koncertem w Polsce 24 października 2015 na Torwarze w Warszawie.

Na scenie od 1985 roku z przełomowym albumem ?Money?s To Tight To Mention? Simply Red wydało ciąg fantastycznych albumów, które definiują brytyjski R&B na przestrzeni lat 1980 i 1990, wprowadzając radość do muzyki soul i charakterystyczny głos Micka Hucknalla.

Teraz znowu razem Simply Red przechodzi coś w rodzaju renesansu jako jeden z największych brytyjskich zespołów. Simply Red jest przykładem dla wielu młodych artystów, którzy czerpią z ich wielkiej twórczości.

Zespół zakończył swoją pierwotną, nieprzerwaną przez 25 lat historię muzyczną koncertem w londyńskiej O2 Arena w 2010 roku. Teraz jednak nadszedł czas, aby wkroczyć z powrotem na scenę – razem. „Lubię rocznice, a ta jest wielka”, mówi Mick Hucknall: „Czuję, że to dla nas dobry i odpowiedni moment?.

Sprzedali 60 milionów płyt na całym świecie, Simply Red mają na swoim koncie ponadczasowy katalog muzyczny, który zawiera przeboje „Holding Back The Years”, „If You Do not Know Me By Now”, „Something Got Me Started”, „Right Thing”, „Stars „,” Fairground „, ?The Air That I Breathe? and ” Sunrise „.

Simply Red to: Mick Hucknall (wokal), Ian Kirkham (saksofon), Kenji Suzuki (gitara), Steve Lewinson (bas), Dave Clayton (keyboards), Roman Roth (perkusja) i Kevin Robinson (trąbka i flet).

szczegóły trasy na stronie zespołu : www.simplyred.com

Zostaw komentarz