Editors w Polsce!

Łukasz Krawiec 18.09.2013 Brak komentarzy do Editors w Polsce!

editorsZapraszamy na trzy koncerty zespołu Editors w Polsce! Pierwszy z nich odbędzie się 3 października w Hali nr 2 w Poznaniu, a kolejne dwa: 28 października w warszawskiej Stodole i 29 października w Teatrze Łaźnia w Krakowie.

Zespół Editors po czteroletnim milczeniu powrócił na scenę w zmienionym składzie. O tym, że mieli być ?tylko? brytyjską odpowiedzią na zespół Interpol wszyscy zdążyli już zapomnieć: ?The Back Room?, debiut Editors, otrzymał nominację do Mercury Music Prize, a ich kolejny album, ?An End Has a Start?, stał się numerem jeden na UK Album Chart i przyniósł zespołowi nominację do Brit Awards dla najlepszego brytyjskiego zespołu. Także dzięki niezwykle żywiołowym koncertom, Editors stali się jedną z najpopularniejszych grup rockowych na Wyspach.

 

Po entuzjastycznie przyjętych koncertach na najważniejszych letnich festiwalach, Editors wyruszą jesienią w trasę promującą najnowsze wydawnictwo – płytę „The Weight of Your Love”. Chociaż w ich muzyce nadal można usłyszeć echa Joy Division, Tom Smith, lider grupy, twierdzi, że najnowszy materiał zrodził się z miłości muzyków do amerykańskich zespołów. Płyta w całości została nagrana w stolicy country – amerykańskim Nashville, a muzyka w większości została zarejestrowana na żywo.

Oprócz materiału z najnowszego albumu na jesiennych koncertach pewnością nie zabraknie również najpopularniejszych utworów zespołu, takich jak ?Munich?, ?Smokers Outside the Hospital Doors? czy ?Blood?.

EDITORS

Balthazar

03.10.2013, Hala MTP 2, Poznań

wejście: 18:30, początek: 19:30

bilety: 105/120 zł

Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.plwww.eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

 

Zapraszamy!

 

info: go-ahead