Dog Ead Dog w Katowicach – rozpiska godzinowa

Knock Out Prodcutions przypomina: w najbliższą niedzielę, 03.04 w katowickim MegaClubie wystąpi kultowa rap-metalowa formacja Dog Eat Dog. Ekipę z New Jersey będzie wspierać niemiecki zespół Reno Vega.
Oto rozkład jazdy tego wydarzenia:
18:30 Drzwi
19:30-20:10 Reno Vega
20:30-? Dog Eat Dog

DOG EAT DOG (USA) rap metal, hardcore punk:
Trzy koncerty Dog Eat Dog w Polsce z 2015 roku, były po paroma względami wyjątkowe. Choćby ze względu na genialne przyjęcie, jakie zgotowaliście amerykańskiej kapeli oraz na to, że DED zagrał wtedy w całości swój kultowy debiut ?All Boro Kings?, który w 2014 roku skończył 20 lat. Rok 2016 to kolejna rocznica dla Dog Eat Dog. Także 20 lat kończy druga płyta kapeli, ?Play Games?. Do dziś z tamtych czasów są w zespole basista Dave Neabore, perkusista Brandon Finley i wokalista John Connor. I na pewno nie zapomną umieścić w setliście kawałków z dwójki. Raczej nie zabraknie hitów, jak ?No Fronts?, „Strip Song?, ?If These Are Good Times?, czy ?Who’s The King?, aczkolwiek to dopiero okaże się w praniu. Jednakże na milion procent już teraz można być pewnym jednego ? zabawa będzie na całego, atmosfera będzie wspaniała, a muzycy DED po raz kolejny będą nas miło wspominać. Czeka was kilkadziesiąt minut w luzackim, imprezowym klimacie. Pamiętacie? ?No guns just blunts we kick this just for fun? ? to fragment tekstu ?No Fronts?.
Sprawdź, jeśli lubisz: Life Of Agony, H-Blocks, Dwonset, Biohazard…
http://www.dogeatdog.nl/home/
https://www.youtube.com/watch?v=w3w-3iRoy58
https://www.facebook.com/pages/Dog-Eat-Dog/

RENO VEGA (Niemcy) rock:
Mają poczucie humoru. Pokręcone, ale mają. Określają się „największym małym zespołem na świecie”, pochodzą zza naszej zachodniej granicy, za bazę mając Frankfurt nad Menem. Jest ich trzech: Leif Korbel, Martin Wiese i Rainer Hartmann. Upierają się, aby ich muzykę określać po prostu rockiem, aczkolwiek słychać w niej echa psychodelii, tak wielkiego kiedyś w Niemczech krautrocka, bardziej współczesnej, alternatywnej odmiany rockowej muzyki, z garażowym brzmieniem. Brzmią i grają bardzo oldschoolowo i czuć, że nie jest to strojenie się w modne piórka, lecz autentyczna potrzeba ducha. Piosenki prowadzi niesamowity wokal Leifa, który brzmi tak, jakby facet ani przez chwilę nie rozstawał się z jointem. Wielbiciele rocka z przełomu lat 60. i 70. oraz garażowej odmiany rockowej muzyki, będą zachwyceni.
Sprawdź jeśli lubisz:
http://rvrb.fm/YVS3Qx
https://www.facebook.com/VegaSound
https://www.youtube.com/watch?v=YAYGEuiS56s

Kto zagra:
DOG EAT DOG (USA) rap metal, hardcore punk
+
Reno Vega (Niemcy) rock

Kiedy: 3 (niedziela) kwietnia 2016
Gdzie: Katowice @ MegaClub, Żelazna 15
Bilety: 70 zł ? przedsprzedaż, 80 zł ? w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Bilety systemowe:
TicketPro
E-Bilet
Eventim
Muno.pl / Biletomat

Zostaw komentarz