Czy może być lepsza lektura na lato? Gazeta Magnetofonowa nr 2/2018 w sprzedaży!

Gazeta Magnetofonowa

Gazeta Magnetofonowa nr 2/2018 w sprzedaży!

Weź ją ze sobą na festiwal, na wakacje, na weekendowy wypad za miasto. Zaopatrzyć się możesz w punktach sprzedaży (m.in. Empik, Ruch, Inmedio) i bezpośrednio na stronie pisma.

Prenumerata

Motyw przewodni numeru: Mainstream

Zgłębiamy fenomen Taconafide, analizujemy kryzys w Myslovitz, Basię pytamy o dobre rady, a Lanberry poprosiliśmy o relację z songwiriting campu. Czy talent shows to naprawdę zło wcielone? Na czym polega Efekt Wodeckiego? Czy metalowcy nienawidzą mainstreamu czy wręcz przeciwnie? Kogo ? i dlaczego ? gra RMF? Bartosz Dziedzic (producent m.in. Brodki, Artura Rojka i Dawida Podsiadło) przyszłość polskiej muzyki pop czarno widzi, a Borys Dejnarowicz narzeka na media. Bronimy nowego polskiego jazzu, myślimy o przyszłości Jarocina, zaglądamy w otchłań ? cześć, Norbi! ? a ona zagląda w nas. Opisujemy wszystkie twarze Piotra Kalińskiego, jedziemy na Wczasy, wspominamy Jacka Skubikowskiego, a Simonowi Reynoldsowi puszczamy polskie piosenki? Borówka pakuje się w trasę, Pablopavo żegna Afę, natomiast Alex z Siksy wspomina swoje bliskie spotkanie z Majką Jeżowską.

To wszystko i jeszcze więcej na 104 stronach. Kup już dziś, poleć znajomym, odwiedzaj nas na Facebooku. Dziękujemy ? i do przeczytania we wrześniu.

 

źródło: Gazeta Magnetofonowa