Christ Agony rusza w trasę

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć legendę rodzimego black metalu w trasie. Christ Agony wraz ze Stilborn i lokalnymi supportami zagrają w następujących miastach:

18.03. ? Warszawa, VooDoo + Morthus

19.03. ? Chorzów, Red&Black + Ragehammer

20.03. ? Częstochowa, Galeria Teatr From Poland + Morthus

21.03. ? Wrocław, Firlej + Antiflesh

22.03. ? Poznań, U Bazyla + Above Aurora

23.03. ? Łódź, StereoKrogs + Hybris

24.03. ? Lublin, Graffiti + Nuclear Holocaust

25.03. ? Rzeszów, Vinyl + Nuclear Holocaust

26.03. ? Bielsko-Biała, Rudeboy + Heretique

Bilety: 30 (przedsprzedaż)/ 40 (w dniu koncertu)

Christ Agony – black metal – https://www.facebook.com/ChristAgony

Od ponad ćwierć wieku na polskiej scenie black metal! Unikalny styl kompozycji, łączący melodyjne, epickie fragmenty z agresją i hipnotycznymi riffami nie umknął uwadze zachodnich wytwórni i w pierwszej połowie lat 90. Christ Agony było jedną z niewielu grup, wraz z Vader czy raczkującym wówczas Behemoth, których płyty dostępne były w całej Europie. Najnowszym wydawnictwem Christ Agony jest Black Blood ? mini-album wydany w zeszłym roku nakładem Witching Hour Productions. Ta sama wytwórnia wznowiła niedawno kultowe materiały demo: Sacronocturn i Epitaph of Christ, a w dalszej kolejności zapowiada reedycje Unholyunion i Daemoonseth Act II!

Stillborn ? black/death metal – https://www.facebook.com/stillborn.pol

Osiągnęli w zeszłym roku pełnoletność i z dumą będą siać zgorszenie czcząc Czarną Krew żywej Legendy. Stillborn powraca na klubowe deski z nowym materiałem w barwach Godz Ov War Productions i jak zawsze będzie pluł jadem podczas hymnów destrukcji znanych z Testimonio de Bautismo, Los Asesinos del Sur, Esta Rebelion es Eterna, Mirrormaze czy Die inTorment 666.Stillborn to pełna brutalnych blastów jazda, suto okraszona klimatem Thrash i Black Metalu. Tylko szaleństwo!!!

Organizatorem trasy jest Left Hand Sounds.

 

Zostaw komentarz