„Chaos pełen idei” – Mazolewski z zespołem wystąpi w Blue Note!

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem! Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka, a także najmłodsi na scenie muzycznej. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć. Już 10.12 w poznańskim klubie Blue Note, na premierze płyty ?Chaos Pełen Idei? usłyszymy nowy materiał, a gościnnie wystąpią John Porter i Justyna Święs (The Dumplings).

mazol

Wojtek Mazolewski rozpoczynał swoją muzyczną przygodę jako 10-latek na scenie trójmiejskiego Festiwalu Rock na Zaspie w 1986 roku. Marzył wtedy, że będzie koncertował i wydawał płyty na całym świecie. 30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, ze marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.
Muzyk nową płytą zatytułowaną ?Chaos Pełen Idei? po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. 28 października w polskich sklepach zagości płyta pełna muzycznych niespodzianek, gdzie jazz łączyć się będzie z rockiem, bluesem, popem czy hip-hopem. Styl nie ma znaczenia, liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy, Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, doporozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. „Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia, bo muzyka to głos wolności? o tym jest ta płyta.? – podsumowuje Wojtek. ?Organizmy piękne? to pierwszy singiel z najnowszej płyty Wojtka Mazolewskiego ?Chaos pełen idei?. Artysta zaprosił do współpracy wielu muzycznych gości, w tym gronie znalazła się także Justyna Święs z duetu The Dumplings. Nagrodzona w 2015 roku ?Fryderykiem? w kategorii ?Fonograficzny debiut roku? artystka skrzyżowała muzyczne siły z Wojtkiem Mazolewskim i brawurowo zaśpiewała utwór ?Organizmy piękne?.

Wojtek Mazolewski ?CHAOS PEŁEN IDEI? – KONCERT PREMIEROWY
+ John Porter
+ Justyna Święs (The Dumplings)
10.12, g.20:00
Blue Note Poznań

Bilety:
65 – http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,434.html
75 – Ticketpro, Eventim, Biletomat.pl, eBilet, CIM, Rock Long Luck, Blue Note, Masłowski CD
85 – w dniu koncertu
90 – miejsca siedzące (https://www.biletomat.pl/koncerty/wojtek-mazolewski-chaos-pelen-idei-koncert-premierowy-4603/)

info: organizator