Blaze of Perdition, In Twilight’s Embrace i Dom Zły rozpoczęli trasę!

Najgłośniejsza trasa tej zimy rozpoczęta! Blaze of Perdition, In Twilight’s Embrace i Dom Zły w czwartek ruszyli w bój pod hasłem Feed The Fire, Fan The Flame 2018!

Koncerty odbędą się w następujących miastach:
8.02. Lublin, Graffiti
9.02. Warszawa, VooDoo
10.02. Wilno, Rock River Club
11.02. Olsztyn, Andergrant
12.02. Gdańsk, Protokultura
13.02. Szczecin, K4
14.02. Łódź, Magnetofon
15.02. Wrocław, Liverpool
16.02. Bańska Bystrzyca, Tartaros
17.02. Bielsko-Biała, Rudeboy

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 40zł, natomiast w dniu koncertu będą droższe 10 zł.

Blaze of Perdition ? black metal, Polska (fb.com/blazeofperdition)

Po wydanej w 2015 r. płycie ?Near Death Revelations”, Blaze of Perdition dołączyli do grona czołowych reprezentantów polskiego black metalu. Nowy album ?Conscious Darkness” ma szansę wynieść lubelski zespół na kolejny poziom i uplasować w gatunkowej ekstraklasie. Świadomość, kreatywność i wizja ? to cechy Blaze of Perdition, na których poznała się Europa podczas listopadowej trasy u boku Ulcerate. Najwyższa pora, by przypomnieć o nich w Polsce i krajach sąsiedzkich.

In Twilight’s Embrace ? death metal, Polska (fb.com/intwilightsembrace)

Pochodzący z września album ?Vanitas” to świadectwo dokonującej się transformacji In Twilight’s Embrace. Ich metal śmierci nadal pełen jest wyrazistych melodii, lecz tym razem nacisk położony został na bezpośredniość oraz atmosferę kompozycji. Ciążące wyraźnie ku czerni obecne oblicze poznaniaków sprawia, że trupia aura ostatniego wydawnictwa rezonuje ze zdwojoną siłą na koncertach.

Dom Zły ? post/sludge/black, Polska (fb.com/domzlydom)

Jeden z najciekawszych debiutów zeszłego roku na rodzimej scenie niezależnej. Czerpiąc garściami z tak różnych stylistyk jak hardcore punk, post czy black metal, zespół zaprezentował się imiennym minialbumem, wydanym nakładem Unquiet Records. To zapowiedź pełnowymiarowego wydawnictwa, które ukaże się w 2018 roku.

Bilety dostępne na www.lefthandsounds.org/bilety

(mat. org.)

Zostaw komentarz