Asymmetry Festival 5.0: rusza sprzedaż biletów jednodniowych!

asymmetrycolorZnamy już harmonogram koncertów na scenie głównej festiwalu oraz scenie Konwentu z podziałem na dni. Festiwal i Konwent Asymmetry odbędą się w terminie 01 ? 04 maja 2013 we wrocławskiej Hali Stulecia. 

Program festiwalu jest jeszcze otwarty, zwłaszcza dla polskich wykonawców, choć organizatorzy nie przewidują znaczących zmian i wielkich niespodzianek. 

1 maja festiwal otworzy niesamowity show brytyjskiej grupy Von Magnet. Jest to projekt, który koncentruje się nie tylko na muzyce, ale także na sztukach wizualnych, tańcu i teatrze. 

2 maja Asymmetry na scenie głównej w Hali Stulecia zobaczymy estońską grupę Nevesis, węgierskiego mistrza instrumentów perkusyjnych Balázsa Pandi, amerykański kwartet Agalloch, prekursorów black metalu Mayhem oraz elektroniczne duo Matadores.
Na scenie Konwentu tego dnia zagrają polski Napszykłat, ukraińska Kakaxa oraz zespoły z Estonii: Tolmunud Mesipuu, Deathcats oraz kompozytor Kaido Kirikmäe.

3 maja w Hali Stulecia wystąpią: amerykański raper IconAclass, jazzowo-elektorniczny The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, mieszający jazz z metalem Shining z Norwegii, długo wyczekiwany Cult of Luna, oraz charyzmatyczny raper Astronautalis.
Na scenie Konwentu tego dnia zaprezentują się m.in. polskie projekty: Plum i Bnnt.

4 maja Asymmetry na scenie głównej festiwalu światowa premiera koncertowa grupy Matallic Taste of Blood, transowa, belgijska Amenra, legendarni Melvins w wersji Lite oraz włoscy artyści z Ufomammut.
Scena Konwentu to koncerty ukraińskich zespołów Zapaska i Perkalabski Prydatky oraz polskich Woody Alien i Semantik Punk.

Ceny biletów jednodniowych i karnetów od 11.02.2013:
Karnet 4 dniowy ? 210 pln
Bilet jednodniowy na 01.05.2013 ? 60 pln
Bilet jednodniowy na 02.05.2013 ? 90 pln
Bilet jednodniowy na 03.05.2013 ? 90 pln
Bilet jednodniowy na 04.05.2013 ? 60 pln

Od 18.03.2013 ceny karnetów i biletów jednodniowych ulegną zmianie. Więcej informacji na stronie festiwalu.

Karnety i bilety jednodniowe dostępne są na www.asymmetryfestival.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro, Eventim, eBilet oraz Ticketportal.

 

info: Firlej

Zostaw komentarz