Accept na jedynym koncercie w Polsce!

Knock Out Productions z przyjemnością prezentuje jedyny w Polsce koncert heavy metalowej legendy, zespołu Accept ! Niemcy wystąpią 27 maja, w klubie „Fabryka” w Krakowie oczywiście.

Więcej szczegółów niebawem !

ACCEPT (Niemcy) heavy metal:

Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócili na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. Ale ten, który odbędzie się w „Fabryce” pod koniec maja 2015 roku, będzie wyjątkowy.

W 2014 roku Accept dał genialny koncert na Przystanku Woodstock dla ponad 500 tys. fanów. Wtedy na scenie stali Mark Tornillo, Wolf Hoffmann, Herman Frank, Peter Baltes i Stefan Schwarzmann. Niestety, w takim składzie niemieckiej legendy nie zobaczymy już w Polsce. Frank i Schwarzmann pod koniec 2014 roku ogłosili swoje odejście z Accept i chcą skoncentrować się na trio The German Panzer, które uzupełnia Schmier z Destruction. Obyło się bez wzajemnego obrzucania błotem. Strony rozstały się w przyjaźni, życząc sobie powodzenia na nowej drodze artystycznego życia.

Mark, Wolf i Peter będą kontynuować karierę pod szyldem Accept oraz koncertową promocję znakomitego, trzeciego po reaktywacji albumu „Blind Rage” z 2014 roku. Kto stanie obok nich na scenie? W chwili, gdy publikujemy tę zapowiedź, personalia następców Hermana i Stefana nie są znane. Jedno jest pewne, na pewno do Accept trafią doskonali muzycy, których celem będzie to, co zawsze było najważniejsze dla tego zespołu ? dawanie kapitalnych koncertów i nagrywanie wyśmienitych płyt. Warto przyjść i zobaczyć nowe wcielenie wielkiej legendy!

http://www.acceptworldwide.com/

https://www.facebook.com/accepttheband

Kto zagra:

ACCEPT (Niemcy) heavy metal

+

support

Kiedy: 27 maja (środa) 2015

Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Załbocie 23

Za ile: 90 zł przedsprzedaż, 100 zł w dniu koncertu

Więcej szczegółów niebawem !

Zaprasza Knock Out Productions.

http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

Zostaw komentarz