10 powodów, dla których warto uczestniczyć w koncercie Scorpions!

1 grudnia na pograniczu Gdańska i Sopotu w ERGO Arenie wystąpi legendarny zespół z Niemiec, grupa Scorpions! Z tej okazji przygotowaliśmy 10 powodów, dla których   warto wziąć udział w tym wyjątkowym koncercie! Niektóre fakty mogą zaskoczyć,  a już  na pewno zachęcą do zobaczenia legend rocka na żywo!

 

Wyprzedane koncerty!

Niemiecka legenda od lat cieszy się wielką popularnością w kraju nad Wisłą. Ostatnie koncerty i wypełnione po brzegi hale Atlas Areny w Łodzi oraz TAURON Areny Kraków są tego najlepszym przykładem. Radzimy się spieszyć z zakupem wejściówki na najbliższy koncert, ponieważ zostało ich naprawdę niewiele.

Pozycja obowiązkowa fanów Motorhead!

Każdy, kto jest fanem brytyjskiej legendy rock and rolla i był 6 lipca 2015 w warszawskiej hali Torwar, zna postać Mikkey Dee! Właśnie to on kilka miesięcy temu zasilił szeregi Scorpions i dał powiew perkusyjnej świeżości. Usłyszeć na żywo ponownie Overkill? Bezcenne!

Megadeth ich wspiera

Podczas trasy ?Crazy World? po Ameryce Południowej, koncerty Scorpions otwierał jeden z przedstawicieli wielkiej czwórki thrash metalu ? Megadeth! Charyzmatyczny rudowłosy wokalista Dave Mustaine od zawsze podkreślał, że jest fanem grupy Rudolfa Schenkera.

 

Kebab w ERGO Arenie

Każdy kto raz skosztował ?Dziewczyny z kebabem? zawsze powraca do tego numeru. Tak samo było i w przypadku Scorpions! Po przesłuchaniu utworu Nocnego Kochanka stwierdzili, że to właśnie oni mają wystąpić 1 grudnia jako support.

Dziewczyny gotowe na potężną dawkę rocka!

 

Klaus Meine sam przyznaje, że ?Dziewczyny zrzucają jeszcze dla nas staniki?. Czy tak będzie również w ERGO Arenie? Mamy nadzieję, że tak!

Niemiecka precyzja

Zespół sam decyduje o każdym aspekcie swojego show i pobytu w Polsce. Od wyglądu sceny, przez rozstaw garderób oraz koloru aut! Rider techniczny został spisany z iście niemiecką dokładnością.

?Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem?

 

Kto z nas chociaż raz w życiu nie słyszał ?Still Loving You?, ?Rock You Like a Hurricane?, ?Big City Nights? czy ?Wind of Change?? Oczywiście, że bez tych piosenek nie wyobrażamy sobie polskiego koncertu.

Wierni fani!

Scorpions oraz Nocny Kochanek mogą poszczycić się dużą grupą wierny fanów, którzy na ich koncerty przemierzają niezliczone kilometry. Która z frakcji będzie liczniej reprezentowana podczas koncertu? Scorpions czy Nocny Kochanek? Przyjmujecie wyzwanie?

Polak w Scorpions!

 

Raper Ten Typ Mes w utworze ?Janusz Andrzej Nowak? przesyła specjalne pozdrowienia ?Dla wszystkich, którzy szukają polskich nazwisk w napisach na koniec filmu?, więc przy tej okazji musimy po raz kolejny przypomnieć! Tak, w szeregach Scorpions mamy swojego reprezentanta z Polski i to nie jednego! Oprócz Pawła Mąciwody, który od 2003 gra na basie w niemieckim zespole, to również w managemencie grupy możemy znaleźć swojego krajana.

Gwiazda!

Legendarna grupa w tym roku w Krakowie odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd! Wyróżnienia te są przyznawane już od 2008 roku, a swoje miejsca mają tam m.in. Celine Dion, Michael Jackson oraz Andrzej Wajda.

Koncert Scorpions zaplanowany jest na 1 grudnia tego roku w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.